Jak się mierzyć

jak se měřit

KILKA WYJAŚNIEŃ DO POMIARU

Co jest DŁUGOŚĆ W KROKU?
najdokładniejszy sposób pomiaru długości nogawki jest jej rozmiar wewnętrzny od krocza a nie zewnętrzny od pasa. Poprawny pomiar wykonamy w sposób kiedy taśmę krawiecką załozymy do krocza i mierzymy po wewnętrznej stronie przez zgięte kołano do kostki lub miejsca kdzie spodnie powinny się kończyć. DŁUGOŚĆ W KROKU JESTEŚMY STANIE NA ŻYCZENIE DOSTOSOWAĆ. W takim przypadku zamówienie w e-sklepie nie jest niezbiędne i prosimy o kontakt e-mailowy lub za użycia formularza na stronach.
 
Jak zmierzyć OBWÓD BIODER?
Przy pomiaru obwodu bioder należy taśmę krawiecką wsunąć pod tyłek i zmierzyć obwód w najszerszym miejscu podczas siedzenia.
 
Jak zmierzyć OBWÓD W PASIE?
Obwód w pasie mierzymy jak u osoby stojącej tyłko przy siedzeniu.  Obwód w pasie jest bardzo ważny do dobrania odpowiednego wymiaru spodni. Spodnie wyposażone są w pas sprężysty pozwalający wygodne siedzenie całodniowe. Sprężystość pasa jest stanie powiększyć szerokość koło 6-8 cm.
 
Ważne:
Jeżeli wymiar Państwa wychodzi przy granicach rozmiaru spodni, prosze dobrać odpowiedny rozmiar w załeżności od tego czy wołą Państwo luźniejszy, czy bardziej obcisły styl ubioru lub prosze wysłać Państwa wymiary i będziemy sie starać zaproponować odpowiedny rozmiar.